Çelik raf nasıl alınır

Çelik raf nasıl alınır

Çelik raf nasıl alınır ?

Çelik raf nasıl alınır , Seçmiş olduğunuz firmanın profilini, referanslarını ve ücretsiz keşif hizmeti olup olmadığını incelemeniz gerekmektedir. Daha sonra sizin için en uygun ve en güvenli olan en uygun firma ile iletişime geçmek gerekir, daha sonra firmanın size keşif için gelmesini isteyerek firmanın uzmanlığı test edebilirsiniz. Sizin için hazırlanan proje incelenir ve ücret görüşmelerine başlanır.

Çelik raf nedir ?
Çelik raf modelimiz, Kenar profilleri delikli olani cıvata somun yardımıyla tutturulan ve bir çok farklı alanda karşımıza çıkan gri renkli portatif, ekonomik raf sistem modelidir. Oldukça pratik bir raf sistemidir, her amaca her alanda göre özel bir çelik raf ölçüsü mutlaka bulunmaktadır. Özel ölçülerde de üretilebilmektedir .

Nerelerde kullanılır  ?

Çelik raf sistemlerinin, metal raf gibi aynı gövdeye sahip oluşu, uzun ömürlü statik toz boyalı oluşu, taşıma kapasitesine göre tabla kalınlıkları, raf derinlik, yükseklik ve genişlikleri çok farklı oluşu en belirgin özelliklerindendir.  Bu özelliklerden dolayı çelik raf, arşiv alanlarında, bankalarda, hastanelerde, oto yedek parça depolarında, ecza depolarında ve bir çok farklı alanlarda kullanılmaktadır.

Neden yapılıyor ?

Çelik raf arşiv rafları DKP olarak ifade edilen bir sac döküm türünden elde edilmekte ve üretilmektedir. İhtiyaca ve alana uygun nitelikte üretim işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu işlemler; kesme, biçimlendirme ve özellikle de ölçülendirmektir . Başarılı bir metal raf üretiminin gerçekleştirilebilmesinde ise müşterinin ihtiyacına uygun niteliklere sahip bir raf üretimi önemli olmaktadır.

 

TEKLİF FORMU


Detaylı bilgi almak ve bize ulaşmak için lütfen linke > Tıklayınız

Firmamız  TEPE RAF SİSTEM farklı sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda raf sistemlerini geliştirmektedir. Depo alanları, banka ve kurum arşivleri, alışveriş merkezleri, kurumlar ve daha pek çok şirketler için ihtiyaç duyulan farklı türden raf sistemleri söz konusudur. Raf sistemlerini esasında metal ve ahşap olarak sınıflandırabiliriz. Firmamız alanında uzun yıllardır hizmet veren bir çelik raf sistemleri firması olarak, metal raf sistemleri konusunda deneyimli, tecrübeli bir ekip ile hizmet vermektedir.

04 Ocak 2018
Çelik raf nasıl alınır için yorumlar kapalı
3.006 kez görüntülendi
 
WhatsApp chat