Raf Sistemleri Nedir ?

Raf Sistemleri Nedir ?

Raf Sistemleri Nedir ?

Üstüne ürün, dosya koymak için duvara veya dolap içine monta edilen geniş, uzunca metal, çelik, tahta, cam gibi maddelerden yapılmış sistemlere raf denir.

Firmamız metal ve çelik raf olmaz üzere; klasör, arşiv, mini rack sistemi, depo rafı, dosya rafı, evrak rafi, dosya dolapları, soyunma odaları çeşitlerinde hizmet vermektedir.

Çeyrek asıra yakındır  metal raf ve çelik raf alanında hizmet vermekte olan firmamız, montaj ve maliyeti ekonomik olan metal raf sistemleri , çelik raf sistemlerini alanında uzman kişiler tarafından montajı gerçekleştirme ve maksimum hizmet ile müşteri memnuniyeti sunmaktadır.

 

TEKLİF FORMU


Detaylı bilgi almak ve bize ulaşmak için lütfen linke > Tıklayınız

Firmamız  TEPE RAF SİSTEM farklı sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda raf sistemlerini geliştirmektedir. Depo alanları, banka ve kurum arşivleri, alışveriş merkezleri, kurumlar ve daha pek çok şirketler için ihtiyaç duyulan farklı türden raf sistemleri söz konusudur. Raf sistemlerini esasında metal ve ahşap olarak sınıflandırabiliriz. Firmamız alanında uzun yıllardır hizmet veren bir çelik raf sistemleri firması olarak, metal raf sistemleri konusunda deneyimli, tecrübeli bir ekip ile hizmet vermektedir.

08 Mart 2018
Raf Sistemleri Nedir ? için yorumlar kapalı
234 kez görüntülendi
 
WhatsApp chat