Dosya dolabı 198’lik

Metal dosya dolapları DKP sacdan üretilen kilitli evrak saklamak için üretmiş olduğumuz bir üründür. Dosya dolapları üç farklı model olarak üretilmektedir, bunlar 198’lik, 130’luk ve 100 cm ‘lik dolaplardır. Dosya dolapları içerisinde raf tutucu bulunmaktadır her 4 cm de bir rafların ara mesafelerini değiştirme imkanı sağlamaktadır. Dosya dolaplarının içinde 4 adet tabla bulunmaktadır. Müşterilerimizin istek ve kullanım amacına göre dosya dolaplarının raf sayısını arttırabiliriz.

 

Dosya dolap özellikleri aşağıda ki gibidir.

· Dolap Yüksekliği : 198 cm
· Dolap Derinliği : 42 cm
· Dolap Genişliği : 92 cm
· Ürün Rengi : RAL 7035

Dosya dolapları, kurum arşivlerinde, kurum ofislerinde, özel şirket ofislerinde ve özel olarak saklama dolabı olarak da kullanılmaktadır.

Dosya dolaplarının kapağında kilit sistemi bulunmaktadır, iki adet anahtar dolap ile birlikte verilmektedir. Dolabın iç kısmında gizli menteşe bulunmaktadır, dolabın kapağı 90 derece açılmaktadır. Dosya dolapları ortalama 50 adet klasör alabilmektedir. Dosya dolapları sizlere evraklarınızı kilit altında saklamayı ve ortamda ki nemden, tozdan, deforme olmaktan da korumaktadır. Firmamız metal dosya dolaplarının üretim ve satışını tüm Türkiye geneline yapmaktadır. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri 0212 427 4 044

Hızlı iletişim kurmak için formu doldurabilirsiniz.

    1.250 kez görüntülendi
    Call Now Button