Lastik raf sistemleri; Otomotiv alanında çok kullanılmakta olan bir raf modelidir. Bu raf sistemleri lastik istifleme ve  jant istifleme amaçlı kullanılan geçme sistem bir raf modelidir. Lastik raf sistemleri farklı alanlarda da kullanılabilmektedir, örnek vermek gerekirse lastik raf sistemlerinde tabla kullanılmamaktadır bu raflara parçalı tabla eklendiği zaman yedek parça stoklamak için kullanıla bilen çok kullanışlı bir raf modelidir. Lastik raf sistemleri mini rack sistem raflar gibi kutu profilden yapılmaktadır.  Lastik raf sistemleri derinliği 45/50 cm arasında değişmektedir, raflar genel olarak standart 19” lastikler için yapılmaktadır aynı zamanda geniş büyük araç lastikleri içinde kullanılabilmekte olan geçme sistem raf modelidir. Lastik raf sistemler kullanıldığı alana yer kazandırarak kullanıcısına kolaylık sağlamaktadır. Kullanılacak Lastik çapına göre derinlik daha da arttırılabilmekte tir ve depo alanınızın  yüksekliğine göre en kullanışlı ölçülerde üretimi yapılmaktadır. Fiyat olarak ekonomik ve oldukça dayanıklı bir raf sistemidir. Montajı oldukça hızlı ve pratiktir. Bu raf sistemlerine daha sonra yan yana ilave raf kurulacağı gibi kolaylıkla sökülerek farklı bir alanda kurularak kullanılabilir.

 

Firmamız sizlere ihtiyaç duyduğunuz raf sistemlerini belirleyerek sizlere arşiv ve depolarınızda yardımcı olmak için hazırdır. Ancak depo ve arşiv alanları için daha çok metal türden raflar kullanılmaktadır ve bu raf sistemlerinin yerinde keşif yapılması ve adetlerin projenin belirlenmesi gerekmektedir. Bunun nedeni ise daha doğru sonuçlar elde edebilmek ve doğru amaç için doğru raf modelini üretmek ve kurmaktır. Firmamız uzman ekibi ile hizmet vermiş olduğu raf sistemleri alanında başta İstanbul olmak üzere üretim, satış ve kurulum hizmetlerini yapmaktadır.

Tepe raf sistemleri olarak özellikle İstanbul içi müşterilerimize ücretsiz keşif ve projelendirme hizmeti sunmaktayız. Hızlı sonuç elde etmek için firmamız sizlere bu konuda yardımcı olmaktadır, kullanım amacı, kullanılacak yerin yer tavan yüksekliği, konacak ürünlerin ağırlığı ve buna bağlı olarak rafların derinliği belirlenmektedir. Örnek vermek gerekirse arşiv raf sistemleri için en ideal çözüm çelik raf sistemleri, koli ve yedek parça depolama için çelik raf depolama, 250 kg üzerinde konacak yükler için depo raf sistemleri yani geçme sistem depo raf sistemleri mini rack sistem raf kullanılmaktadır.

Lastik Raf sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.  Müşteri Hizmetleri 0212 427 4 044

2.501 kez görüntülendi
Call Now Button