Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız  TEPE RAF SİSTEM farklı sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda raf sistemlerini geliştirmektedir. Depo alanları, banka ve kurum arşivleri, alışveriş merkezleri, kurumlar ve daha pek çok şirketler için ihtiyaç duyulan farklı türden raf sistemleri söz konusudur. Raf sistemlerini esasında metal ve ahşap olarak sınıflandırabiliriz. Firmamız alanında uzun yıllardır hizmet veren bir raf sistemleri firması olarak, metal raf sistemleri konusunda deneyimli, tecrübeli bir ekip ile hizmet vermektedir.

Başarılı bir raf sisteminin kurulabilmesi pek çok unsura bağlıdır. Bizler için de aynı zamanda kalite unsurları olarak ifade edebileceğimiz bu kriterler, sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesini ve doğrudan müşteri memnuniyetini de önemli ölçüde belirlemektedir. Bu doğrultuda firmamızın müşterilerine vermiş olduğu hizmetlerde karşıladığı bazı hizmet kalite şartları söz konusudur.

 

  • Müşterilerimize her aşamada destek vermekteyiz. İhtiyaç duydukları raf sistemlerinin en iyi bir şekilde karşılanabilmesinde; hem raf alanını hem de müşteri taleplerini göz önünde bulundurmaktayız.
  • Raf sistemlerinin müşterilerimizin beklentilerini karşılaması için müşteri taleplerini göz önünde bulundurduğumuz gibi aynı zamanda projemizi bu yönde belirliyoruz.
  • Depo alanları, arşiv alanları ve daha pek çok alanlara göre tercih edilmesi gereken raflar farklılık gösterebilmektedir. Bu anlamda müşterilerimize yol gösterici olarak, ihtiyaç duydukları en iyi raf sistemine sahip olmalarını sağlıyoruz.
  • Doğru bir raf sistemi seçimi; hem uzun vadede o raf sisteminin kullanılması hem de sektörel ihtiyaca uygun olması açısından önemlidir. Biz de bu doğrultuda müşterilerimize destek veriyoruz.

Firmamız bünyesinde çalışan ekibimiz; sahip olduğu deneyim, teknik bilgi ve donanım ile müşterilerimizin kaliteli hizmet anlayışı beklentilerini en iyi bir şekilde karşılamaya özen göstermektedir.

Firmamız ile iletişime geçtiğinizde; ne tür bir raf sistemine ihtiyaç duyduğunuzu, raf uygulama alanınız ve diğer ayrıntılar hakkında bilgi verdiğinizde, firmamız da sizlere söz konusu ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun raf sistemi çözümlerini belirtecektir.

Call Now Button