Geçme sistem depo rafı

Geçme sistem depo raf sistemleri; adından belli olduğu üzere tamamen geçme sistem bir raf modelidir. Bu depo raf sistemleri vidasız kurularak duvar önünde veya ortada bağımsız olarak ayakta durabilmektedir. Geçme raf sistemleri kutu profilden üretilmektedir, bu profiller 30*50 ve 40*60 olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu raf sistemlerinin taşıma kapasitesine göre kutu profil ölçüleri ve kalınlıkları belirlenmektedir. Kutu profil ayaklar kesilip, delinip ve kaynak işlemi yapılarak üretilmektedir. Bu rafların derinlikleri maksimum 90 cm genişliği maksimum 175 cm olarak üretilmektedir. Taşıma kapasitesini arttırmak için tablalar parçalı olarak üretilerek kalınlığı da ihtiyaca göre 1,50 mm a kadar çıkmaktadır. Müşterilerin kullanım amacı, kullanım alanı bu özelliklerde belirleyici rol oynamaktadır.

 

Firmamız sizlere ihtiyaç duyduğunuz raf sistemlerini belirleyerek sizlere arşiv ve depolarınızda yardımcı olmak için hazırdır. Ancak depo ve arşiv alanları için daha çok metal türden raflar kullanılmaktadır ve bu raf sistemlerinin yerinde keşif yapılması ve adetlerin projenin belirlenmesi gerekmektedir.  Bunun nedeni ise daha doğru sonuçlar elde edebilmek ve doğru amaç için doğru raf modelini üretmek ve kurmaktır. Firmamız uzman ekibi ile hizmet vermiş olduğu raf sistemleri alanında başta İstanbul olmak üzere üretim, satış ve kurulum hizmetlerini yapmaktadır.

Tepe raf sistemleri olarak özellikle İstanbul içi müşterilerimize ücretsiz keşif ve projelendirme hizmeti sunmaktayız. Hızlı sonuç elde etmek için firmamız sizlere bu konuda yardımcı olmaktadır, kullanım amacı, kullanılacak yerin yer tavan yüksekliği,  konacak ürünlerin ağırlığı ve buna bağlı olarak rafların derinliği belirlenmektedir. Örnek vermek gerekirse arşiv raf sistemleri için en ideal çözüm çelik raf sistemleri, koli ve yedek parça depolama için çelik raf depolama, 250 kg üzerinde konacak yükler için depo raf sistemleri yani geçme sistem depo raf sistemleri  mini rack sistem raf kullanılmaktadır.

Raf sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.  Müşteri Hizmetleri 0212 427 4 044

1.924 kez görüntülendi
Call Now Button