Hafif rack sistem

Hafif rack sistem

Mini rack rafı bir diğer adıyla hafif rack sistem farklı alanlarda çelik raf sistemlerinin taşımadığı yükü kaldırmak ve daha portatif kullanım sağlamak adına üretilen ve tercih edilen bir raf modelidir. Bugün pek çok farklı sektörlerdeki depo alanlarında depo raf sistemleri tercih edilmektedir. Bu raf sistemleri sahip olduğu yapısal özellikleri ile farklı türden ağırlıklara sahip pek çok eşyayı uzun süreli olarak (yıllar boyunca) taşıyabilir bir yapıdadırlar. Bu anlamda depo rafları tam olarak beklentileri karşılamakla birlikte, firmalar için de en maliyetli ve vazgeçilmez raf sistemi çözümüdür.

Depo raf sistemlerinin çeşitleri mevcuttur. Bu çeşitler daha çok sektörel depo kullanım alanlarına göre değişim göstermektedir. Söz konusu raf kullanım alanı için en uygun depo raf sistemi projesinin geliştirilebilmesi için doğru raf sistemine karar verilmesi gerekiyor. Bu aşamada firmamız sizlere destek vermeye hazır olup, merak ettiğiniz tüm soruları da cevaplamaktadır.

 

 

Firmamız sizlere ihtiyaç duyduğunuz metal yada ahşap raf sistemini kurmaya hazırdır. Ancak depo alanları için daha çok metal türden raflar kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise daha çok sektörel ihtiyacın bu türden raflara daha uygun olması, daha dayanıklı, uzun ömürlü ve maliyetli olmaları ile depo alanlarına sahip olan firmalar için son derece ideal seçenektir.

Çok katlı, ağır yada çok hafif türden olsun; pek çok farklı niteliğe sahip eşyaların depolanabilmesi için uygun raf sisteminin geliştirilmesi ve uygulanması mümkündür. Bunun için yeterli açık alana sahip olmanız yeterlidir. Depo alanlarında uygulanan raf sistemleri sayesinde farklı türden eşyalar (ürünler) toplu halde, fazla yer kaplamadan daha kolay bir şekilde depolanabilmektedir. Bu raf sistemleri aynı zamanda depo alanlarının kolayca kullanılabilmesini, boşaltılabilmesini, doldurulabilmesini sağlamakta olup, bu sayede zaman da kazandırmaktadır.

Depo raf sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.  Müşteri Hizmetleri 0212 427 4 044

612 kez görüntülendi
Call Now Button