RACK SİSTEM RAF

Ağır depolama raf sistemleri, bir diğer adıyla rack sistem paletli yüklemeler için yapılan bir raf modelidir. Ağır depolama raf sistemleri sizlere alan kazandırır ve yüklerinizin ağırlığına göre özel üretilip deponuzda kurulum yapılmaktadır. Depo alanlarındaki eşyaların belli bir niteliğe göre sıralandırılmasını, istiflenmesini ve kolayca bulunup stok edilmesini sağlamaktadır. Tamamen geçme sistem olan ve emniyet pimleri haricinde vidasız raf sistemi olan bu raflar  bugün pek çok farklı sektörlerdeki depo alanlarında paletli  yüklemelerde tercih edilmektedir. Bu raf sistemleri sahip olduğu yapısal özellikleri ile farklı türden ağırlıklara sahip pek çok eşyayı uzun süreli olarak (yıllar boyunca) taşıyabilir bir yapıdadırlar. Bu anlamda depo rafları tam olarak beklentileri karşılamakla birlikte, firmalar için de en maliyetli ve vazgeçilmez raf sistemi çözümüdür.

Depo raf sistemlerinin çeşitleri mevcuttur. Bu çeşitler daha çok sektörel depo kullanım alanlarına göre değişim göstermektedir. Söz konusu raf kullanım alanı için en uygun depo raf sistemi projesinin geliştirilebilmesi için doğru raf sistemine karar verilmesi gerekiyor. Bu aşamada firmamız sizlere destek vermeye hazır olup, merak ettiğiniz tüm soruları da cevaplamaktadır.

 

 

Firmamız rack sistemleri raflarının üretim ve kurulum hizmetini tüm Türkiye genelinde yapmaktadır. Rack sistemleri için ihtiyacınız olduğu zaman firmamız ücretsiz keşif yaparak sizlere ihtiyaç tespiti yaparak destek vermektedir. Sizin için en doğru raf seçimi en doğru malzeme ve en verimli proje yerleşimi için destek ekibimiz hizmetinizdedir. İstanbul içi ücretsiz, İstanbul dışı ücretli olarak sizlere bu alanda hizmet sunmaktayız.

Çok katlı, ağır yada çok hafif türden olsun; pek çok farklı niteliğe sahip eşyaların depolanabilmesi için uygun raf sisteminin geliştirilmesi ve uygulanması mümkündür. Bunun için yeterli açık alana sahip olmanız yeterlidir. Depo alanlarında uygulanan raf sistemleri sayesinde farklı türden eşyalar (ürünler) toplu halde, fazla yer kaplamadan daha kolay bir şekilde depolanabilmektedir. Bu raf sistemleri aynı zamanda depo alanlarının kolayca kullanılabilmesini, boşaltılabilmesini, doldurulabilmesini sağlamakta olup, bu sayede zaman da kazandırmaktadır.

Depo raf sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri 0212 427 4 044

781 kez görüntülendi
Call Now Button